fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
 

Atatürk Havalimanı Transfer

Gürses Turizm / Atatürk Havalimanı Transfer

Atatürk Havalimanı Transfer hizmetini Gürses Turizm olarak İstanbul Atatürk Havalimanı ile İstanbul’un tüm ilçeleri ve semteleri arasında (Özellikle Atatürk Havalimanı ile Hoteller Arası Transfer) hizmetinde Türkiye’nin öncü firmalarından olmanın tecrübesini sizlere yaşatıyoruz.

Atatürk Havalimanı Transfer

Atatürk Havaalanı Transfer hizmeti Havalimanı ile Hotelleri arasında yaptığımız transferlerde iş adamlarına, müşterisi gelecek olan firmalara, misafir karşılama hizmeti ve vip hizmet isteyen değerli müşterilerimize en ekonomik, en konforlu ve en lüks hizmeti sunuyoruz.

Hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar arasında en büyük tecrübelerimizin yer aldığı Atatürk Havalimanı Trasnfer; Özel Şoförlü ve hostesli vip arabalarımız ile siz değerli müşterilerimizin, misafirlerini Havalimanında karşılıyor, hotellerine ulaştırıyoruz. Fuar dönemlerinde misafirlerinizi fuar alanından hotellerine, hotellerden İstanbul turlarına kadar tüm hizmeti sağlıyoruz.

Atatürk Havalimanı Transfer hizmetleri ile müşterilerinizi ve misafirlerinizi Ekonomik, Konforlu ve Güvenli bir şekilde karşılıyor ve transfer ediyoruz.

Gürses Turizm 1978 yılından bu yana Türkiye'de Yurt içi ve Yurt Dışı özel taşımacılık faaliyeti yapan yerli bir Turizm şirketidir.

Hizmetlerimiz

 

 1. Özel şoförlü ve hostesli vip araçlarımız ile havaalanı-otel transferleri İstanbul Sabiha Gökçen Airport Transfer
 2. Atatürk Havalimanı Transfer
 3. Yabancı dil bilen şöför ve hostesler
 4. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (İstanbul Sabiha Gökçen International Airport) karşılama ve yolcu etme (yabancı dil bilen personel ile)
 5. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Yolcu Karşılama
 6. Yabancı dil bilen şöförlerimiz ve hosteslerimiz ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (IST) (İstanbul SAbiha Gökçen Airport) karşılama ve yolcu etme hizmeti, lüks Mercedes Sprinter vip araçlarımız ile birlikte ücretsiz olarak sunulmaktadır. Araçlarımızda seyahat ederken ilave eskort ve özel güvenlik görevlisi hizmeti de alabilirsiniz.
 7. Mercedes Vito Minibüs Kiralama
 8. Mercedes Sprinter Minibüs Kiralama
 9. Vip Mercedes Vito Minibüs Kiralama
 10. Vip Mercedes Sprinter Minibüs Kiralama
 11. Sürücü ve Hostesli Vip Mercedes Sprinter Minibüs Kiralama

REFERANSLAR

sizi-arayalim

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

Vip Minibüs Kiralamak için Form doldurun yada Bizle İletişime Geçin!

  Son Blog Yazıları

  Hemen Ara!