fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
 

Balayı İçin Tekne Kiralama

Gürses Turizm / Balayı İçin Tekne Kiralama

Balayı İçin Tekne Kiralama

Yeni evlenmiş çiftlere verilen balayı için tekne kiralama hizmeti, gözden uzak olmak isteyen ve keyifli vakit geçirmek isteyen çiftlerin tercihi oluyor. Küçük bir kaçamak yapmak isteyen çiftler tekne kiralama hizmetinden faydalanabilir. Balayı için organize edilmiş tekneler özel ekip ile hizmete sunulmaktadır. Tekne içerisinde görevli mürettebat,…

Yeni evlenmiş çiftlere verilen balayı için tekne kiralama hizmeti, gözden uzak olmak isteyen ve keyifli vakit geçirmek isteyen çiftlerin tercihi oluyor. Küçük bir kaçamak yapmak isteyen çiftler tekne kiralama hizmetinden faydalanabilir. Balayı için organize edilmiş tekneler özel ekip ile hizmete sunulmaktadır. Tekne içerisinde görevli mürettebat, balayı çiftinin keyifli ve özel vakit geçirmesi için hizmet vermektedir. Balayı çiftine özel olarak oluşturulan rota sayesinde çift, yeni yerler görmekle beraber huzurlu ve sakin vakit geçirme imkanı bulur.

Balayı İçin Tekne Kiralama Avantajları

Balayı için tekne kiralamak oldukça avantajlıdır. Balayı için sıradan bir plan yapmak istemeyen çiftler farklı, eğlenceli ve özel tur için tekne kiralayabilir. Tekne kiralama işlemi sayesinde çiftler kendileri için özel oluşturulmuş rota doğrultusunda eşsiz manzaralarla karşılaşabilir. Farklı lezzetlerin bir araya geldiği tekne turlarında her çift kendi damak zevkine uygun yemekleri tatma imkanı bulacaktır. Güvenilir ve konforlu tekne turu sayesinde yeni yerler keşfeden çiftler istediği zaman tekneden inerek karaya geçebilir. Bu sayede karada da vakit geçirme, yeni ve farklı yerler keşfetme imkanına sahip olur. Balayı için tekne kiralamanın avantajları:

  • Çiftler, otelde konaklamak ve kalabalık ortamda bulunmak yerine kendileri için özel olarak hazırlanmış teknede konaklayabilir, kalabalıktan uzak sakin bir ortamda vakit geçirebilir. 
  • Tekne kiralama süresi boyunca profesyonel ekip hizmet vermektedir. 
  • Tur satın almak, tura yetişmeye çalışmak, ekstra ücret ödemek gibi problemler yaşanmaz. 
  • Tekne kiralama sayesinde gün içinde rotanızı değiştirebilir, farklı plajlara gidebilirsiniz. 
  • Tekne kiralama süresi boyunca kahvaltı ve yemek saatlerinde farklı lezzetler hazırlanarak servis edilir.

Balayı İçin Tekne Kiralama Fiyatları

Balayı için kiralanan tekneler farklı özelliklere sahiptir. Tekne kiralama hizmetinde kiralanan tekneler balayı için özel olarak hazırlanır. Teknenin kaç gün süreyle kiralanacağı ise fiyatları değiştirmektedir. Balayı için tekne kiralama hizmeti farklı fiyat aralığına sahiptir. Teknenin kapasitesi ve özellikleri, kiralama süresi, müşterinin istediği ek hizmetler doğrultusunda fiyatlar belirlenmektedir. Gürses Turizm, profesyonel ekiple tekne kiralama hizmeti vermektedir. Güvenilir, konforlu, eğlenceli ve özel vakit geçirmek isteyen çiftler Gürses Turizm’i tercih edebilir.

Hemen Ara!