fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
 

Doğum Günü İçin Yat Kiralama

Gürses Turizm / Doğum Günü İçin Yat Kiralama

Doğum Günü İçin Yat Kiralama

Doğum günleri herkes için en özel zamanlardır. Senede bir kez olması hasebiyle bugünlerde sevdiklerinizle birlikte olarak eşsiz anılar biriktirmek istersiniz. Yeni yaşınıza unutulmaz bir organizasyonla adım atmak için yat kiralamayı seçebilirsiniz. Bu sayede eşsiz bir parti alanında, doyasıya eğlenebilir, güzel bir organizasyon yapabilirsiniz.

Yatta doğum günü partisi yapmaya karar verirken bazı hususlara dikkat etmekte fayda var. Öncelikle bu partiyi arkadaşlarınızla, ailenizle, yani kalabalık bir şekilde mi yapacaksınız yoksa baş başa romantik bir doğum günü partisi mi olacak? Yine içeriğine de karar vermelisiniz. Yemekli doğum günü partisi ya da kokteylli bir organizasyon yapabilirsiniz. Partinize dansöz, fasıl, volkan patlatılması, DJ, havai fişek gösterisi, lazer gösterisi ilave edebilirsiniz. Çeşitli sürprizler yaparak doğum günü olan kişiyi şaşırtabilirsiniz.

Yatta Doğum Günü Kutlamak İçin Gerekçeler

Doğum günlerini kutlamak, sevdiklerinizle bir arada olmak, pasta kesmek standart eğlencelerdir. Fakat yatta doğum günü partisi çok daha özeldir. İşte size yatta doğum günü kutlamak için nedenler:

  • Benzersiz bir ortam vardır. Denizde sürekli değişen ve etkileyici manzaralar eşliğinde kutlamanızı yaparsınız. Bu sayede her karede farklı bir anı oluşur. Çevrede olduğu gibi yatta da tamamen sizin hayalinizdeki ya da doğun günü sahibinin hoşlanacağı dekorasyon yer alır. Süslemeler tamamen özel yapılır. 
  • Hoş bir sürpriz olur. Biniş noktaları tamamen sizin seçiminize göre olur. Mesela kalabalık bir parti için arkadaşlarınız, sevdikleriniz önceden yata biner ve doğum günü sahibi son olarak yata binerek hoş bir giriş yapılır. 
  • Organizasyonun detayları oldukça zengin olabilir. Pasta servisiyle beraber volkan patlatılması, havai fişek gösterisi, lazer gösterisi, gül buketleri ilave edilebilir. 
  • Yatta yapacağınız kutlamada mekan tamamen size aittir. Etrafta tanımadığınız kimseler, rahatsız edici kalabalıklar olmaz. Sadece siz ve görevliler bulunur. Bu da size özgürlük sunar. 
  • Yatların en büyük artılarından birisi eşsiz müzik sistemleridir. Müzik sistemini tamamen kendiniz yönetebilirsiniz. Daha farklı olmasını isteseniz DJ, dansöz, fasıl ekibi dahil edebilirsiniz.

Doğum Günü İçin Yat Kiralayanlar

Yatta eşsiz bir doğum günü kutlamak ve yat kiralamak için Gürses Turizm firmamızı tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve organizasyonun keyfini çıkarmak.

Hemen Ara!