fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
 

Düğün İçin Tekne Kiralama

Gürses Turizm / Düğün İçin Tekne Kiralama

Düğün İçin Tekne Kiralama

Düğün İçin Tekne Kiralama Düğünler, gelin ve damat adaylarının en özel anlarındandır. Yıllarca sürecek birlikteliklerin temeli bu organizasyonlarla atılır ve gerek çiftler gerekse aileleri bugünün hayalini kurarlar. Geleneksel düğün mekanları yerine teknede düğün yapmak çok daha özeldir ve geleceğe çok daha farklı hatıralar bırakmaya vesile…

Düğün İçin Tekne Kiralama

Düğünler, gelin ve damat adaylarının en özel anlarındandır. Yıllarca sürecek birlikteliklerin temeli bu organizasyonlarla atılır ve gerek çiftler gerekse aileleri bugünün hayalini kurarlar. Geleneksel düğün mekanları yerine teknede düğün yapmak çok daha özeldir ve geleceğe çok daha farklı hatıralar bırakmaya vesile olur.

Düğün mekanı ve düğün konsepti olarak tekne düğünü, aynı zamanda davetliler için de unutulmaz bir deneyim olur. Organizasyonun davetli sayısı, yemeklerin ve içeceklerin seçimi, teknenin kalkış ve varış noktaları gibi her detayı sizler seçebilir, organizasyonunuzu tamamen kendinize özgü dizayn edebilirsiniz.

Tekne Düğünü Fiyatları

Düğün için tekne kiralamayı düşünenlerin en çok merak ettikleri konulardan birisi teknede düğün fiyatlarıdır. Bu noktada fiyatları etkileyen temel etkenler şunlardır:

  • Davetli sayısı: Tekne düğününe katılacak kişiye göre yemek, içecek sayısı değişir. Bu yüzden katılımcı sayısı fiyat konusunda en temel belirleyicilerdendir. 
  • Teknenin özellikleri: Her teknenin özellikleri, kapasitesi değişebilir. Özellikle de kalabalık bir düğün planlıyorsanız teknenin kapasitesi ile davetli sayısına dikkat etmelisiniz. Teknenin süslemesi, teknede rahat hareket etme gibi detaylar teknenin özelliği ile alakalıdır ve fiyatı etkiler.
  • Özel talepler: Düğün için tekene kiralıyorsanız bazı standart hizmetler paket olarak sunulabilir. Fakat sizler misafirlerinizle aranızda sembolik etkinlikler yapmayı düşünebilirsiniz. Bunların önceden yetkililerle konuşulması, gerekli ayarlamaların yapılması gerekir.
  • Yiyecek ve içecekler: Yiyecekler ve içecekler tekne kiralama firmasına göre değişebileceği gibi düğün sahiplerine alternatifler sunulabilir. Eğer davetlileriniz için özel yemekler ya da içecekler tercih ederseniz doğrudan kiralama fiyatlarını etkileyecektir. 
  • Gösteriler: Gösteriler düğünleri olmazsa olmazıdır ve teknede bunu daha ileriye taşımak mümkündür. Lazer, havai fişek, özel müzik gibi gösterilerle düğününüzü zenginleştirebilirsiniz. Bunlar da tekne düğünü fiyatlarını etkiler.

Düğün İçin Tekne Kiralama Hizmeti Verenler

Düğün için tekne kiralamayı düşünenler özellikle yaz aylarını tercih ederler. Fakat ilkbahar ve sonbahar aylarında da teknede düğün yapılabilir. Boğazın yılın her döneminde eşsiz güzelliklere sahip olması, teknenin açık ve kapalı mekanının bulunması tekne düğünü için zamanı genişletir. Bütün organizasyon fikirleriniz için Gürses Turizm firmamızla iletişime geçebilir, merak etiklerinizi danışabilirsiniz.

Hemen Ara!