Gürses Turizm Kimdir? Ne İş Yapar?

1988 Yılından bugüne kadar sürekli yenilikçi ve sürekli Turizme yaptığı katkı ile gündeme gelen Gürses Turizm, turizmin öncü firmalarından olmaya her zaman devam etmiştir.

2000 yılında Ayvalık Sarımsaklı’da bulunan tatil beldesinde ilk otelini inşa ederek aynı zamanda otelcilik sektörünüde hizmet ağına katmıştır. Böylelikle ülke turizmine katkı yapmaya başlayan Gürses Turizm Sırbistan-Türkiye arasında her zaman bir köprü olan bir işletme haline gelmiştir.

Mevcut hizmet ağında, havalimanı transferleri, vip minibüs kiralama, otobüs kiralama, tur organizasyonluğu, vip yat kiralama, villa kiralama, otobüs bileti satışı, uçak bileti satışı, otelcilik ve uluslararası nakliyat bulunmaktadır.

Uluslararası kargo hizmeti ile Ukrayna – Türkiye arasında bavul ticareti yapan Gürses Turizm, sektöre her zaman yenilik ve inovasyonu getiren öncü şirket olma yolunda her zaman emin adımlarla yürümektedir.

Mercedes Benz ile yaptığı anlaşma ile bu sene filosuna Mercedes Benz Vito serisinin en son modellerini ekleyen firmamız, vip minibüs kiralama ve transfer işlemleri ile adından çokça bahsettirecek bir şirket olma yolunda ilerlemektedir.

Doğuş Otomotiv ile yaptığı anlaşma ike firmamıza özel olarak tasarlanan vip caravelle ve vip transporter’lar ile filosunu daha da güçlendiren firmamız özel taşımacılık hizmetlerinde müşterilerine en iyi hizmeti vermek için her geçen gün daha da güçlü bir filoya sahip olmaktadır.

Mercedes Benz ile yaptığımız yeni otobüs teslimatı ile filomuzda toplam 4 adet Mercedes Benz Trevego kiralık otobüs barındırmaktayız.