fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
Gürses Turizm / Yeni Haberler  / Gürses Turizm Kimdir?
gurses-turizm-kimdir

Gürses Turizm Kimdir?

Gürses Turizm; 1978 Yılından bugüne kadar sürekli yenilikçi ve sürekli Turizme yaptığı katkı ile gündeme gelen Gürses Turizm, turizmin öncü firmalarından olmaya her zaman devam etmiştir.

2000 yılında Ayvalık Sarımsaklı ’da bulunan tatil beldesinde ilk otelini inşa ederek aynı zamanda otelcilik sektörünü de hizmet ağına katmıştır. Böylelikle ülke turizmine katkı yapmaya başlayan Gürses Turizm Sırbistan-Türkiye arasında her zaman bir köprü olan bir işletme haline gelmiştir.

2011 yılında Sabiha Gökçen Havalimanında ilk Özel Uçak şirketi olarak Türkiye’de öncü bir uçak kiralama şirketidir. Filosunda bulunan 7 adet özel uçak ile Kiev – İstanbul, Nis – İstanbul, gibi lokasyonlarda ilk sefer düzenleyen özel uçak şirketidir.

Aynı zamanda Türkiye’nin turist ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan firmalarından biridir.

Tekne Kiralama ile İstanbul, Ayvalık ve Borum’da bir çok tekne kiralama hizmeti bulunmaktadır.

Mevcut hizmet ağında, havalimanı transferleri, vip minibüs kiralama, otobüs kiralama, tur organizasyonluğu, vip yat kiralama, villa kiralama, otobüs bileti satışı, uçak bileti satışı, otelcilik, tekne kiralama, özel uçak kiralama ve uluslararası nakliyat bulunmaktadır.

Uluslararası kargo hizmeti ile Ukrayna – Türkiye arasında bavul ticareti yapan Gürses Turizm, sektöre her zaman yenilik ve inovasyonu getiren öncü şirket olma yolunda her zaman emin adımlarla yürümektedir.

Mercedes Benz ile yaptığı anlaşma ile bu sene filosuna Mercedes Benz Vito serisinin en son modellerini ekleyen firmamız, vip minibüs kiralama ve transfer işlemleri ile adından çokça bahsettirecek bir şirket olma yolunda ilerlemektedir.

Doğuş Otomotiv ile yaptığı anlaşma ike firmamıza özel olarak tasarlanan vip caravelle ve vip transporter’lar ile filosunu daha da güçlendiren firmamız özel taşımacılık hizmetlerinde müşterilerine en iyi hizmeti vermek için her geçen gün daha da güçlü bir filoya sahip olmaktadır.

Mercedes Benz ile yaptığımız yeni otobüs teslimatı ile filomuzda toplam 4 adet Mercedes Benz Trevego kiralık otobüs barındırmaktayız.

İstanbul, Ayvalık, Bodrum ve Çeşme gibi bir çok turistik beldelerde, müşterilerine Özel Tekne Kiralama, Özel Yat Kiralama ve Gulet Kiralama hizmeti vermektedir.

Gürses Turizm Kimdir?

1978 Yılından bugüne kadar sürekli yenilikçi ve sürekli Turizme yaptığı katkı ile gündeme gelen Gürses Turizm, turizmin öncü firmalarından olmaya her zaman devam etmiştir.

Gürses Turizm Güvenilir mi?

Gürses Turizm, geçmişten günümüze sağladığı müşteri memnuniyeti ile her zaman için güven veren bir turizm şirketi olmuştur.

No Comments

Leave a Reply:

Hemen Ara!