fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
Gürses Turizm / Yeni Haberler  / Haftalık Yat Kiralama Fiyatları

Haftalık Yat Kiralama Fiyatları

Konforlu yatlarda keyifli vakit geçirmek Gürses Turizm ile oldukça kolay. Gürses Turizm, özenle tasarlanmış yatlar ile haftalık kiralama hizmeti vermektedir. 7 günlük süre içerisinde müşterilere kiralanan yatlarda kaptan bulunmaktadır. Aynı zamanda istek üzerine yat personeli görevine devam edebilmektedir.

Yat kiralama işlemi saatlik ve günlük olarak gerçekleştirilmektedir. 7 günlük yat kiralama işlemi için farklı kapasitelerdeki yatlar tercih edilebilir. Yatlar, aile ve arkadaş ortamıyla kiralanabildiği gibi iş yemeklerinde ya da özel gün ve davetlerde de kiralanabilir. Yat kiralama işleminde yapılacak organizasyon için süsleme ve dekorasyon değiştirilebilir.

Haftalık Yat Kiralama Detayları

Gürses Turizm, yat kiralama alanında profesyonel hizmet sunmaktadır. Yat kiralama hizmeti içerisinde;

  • 1 kaptan
  • 1 kaptan yardımcısı
  • 1 servis personeli bulunmaktadır.

Kaptan ve kaptan yardımcısı yatın güvenli bir şekilde hareket etmesini, yönlendirilmesini sağlarken servis personeli de yat içerisinde misafirlere hizmet vermektedir. Farklı kapasitelerde kullanıma sunulan yatların genel özellikleri:

  • Profesyonel ses sistemi bulunmaktadır. 
  • CD, flash bellek ya da bluetooth bağlantısı bulunmaktadır. 
  • Yatlar müşteri isteği üzerine süslenebilir.
  • Yatlar yılın her mevsimi kiralanabilir.

Soğuk kış aylarında yatların açık olan kısımları kapatılabilir. Bu sayede yatlar hem yazın hem de kışın rahatlıkla kullanılabilir. Yat içerisinde profesyonel ses sistemi bulunmaktadır. CD, flash bellek ya da bluetooth bağlantısı kurulabilir. Haftalık kiralanan yatlar müşteri isteği üzerine süslenebilir ve hazırlanabilir. Haftalık yemek menüsü oluşturulabilir.

Haftalık Yat Kiralama Fiyatları Nedir?

Yatlar genellikle saatlik olarak kiralanmaktadır. Saatlik kiralama üzerine belirlenen fiyatlar aynı zamanda kiralanan yatın kapasitesine göre de değişmektedir. Haftalık kiralama işleminde fiyatlar artış gösterir. Farklı kapasitelerde ve özelliklerde yatlar bulunmaktadır. Lüks ve geniş yatlar yüksek fiyatlarla kiralanırken kişi sayısına göre fiyatlarda değişiklik görülebilir.

Haftalık yat kiralama işlemi eğer herhangi bir konsept üzerine yapılmayacaksa fiyatlarda artış görülmez. Herhangi bir konsept üzerine kiralanan yatlarda daha detaylı ve geniş çalışmalar yapılacağı için fiyatlarda artış görülebilir. Doğru ve güvenilir fiyat bilgisi için Gürses Turizm ile iletişime geçmek, haftalık yat kiralama işlemi için bilgi almak gerekecektir.

No Comments

Leave a Reply:

Hemen Ara!