fbpx
Top
 

Hakkımızda

Gürses Turizm / Hakkımızda

Hakkımızda

Gürses Turizm A.Ş. 1978 yılında İstanbul’da kuruldu. Yönetim Kurulu olarak Türkiye’nin ilk özel Yurt içi ve Yurt Dışı seyahat turizm firması olan firmamız, filosunu her daim güncel tutup müşterilerine en güzel hizmeti, en konforlu ve en ekonomik şartlar altında vermeyi hedeflemektedir.

Şirketimiz ayrıca Ayvalık Sarımsaklı’da hotelleri bulunan köklü bir turizm şirketidir. Hizmet ağımız yurt içi ve yurt dışı turizm faaliyetleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir.

Gürses Turizm Mercedes Benz Türkiye’nin sertifikalı acentelerinden olup, vermiş olduğu hizmette Türkiye Cumhuriyet yasalarının ve ilgili bağlı olduğu belediyenin gerektirdiği sertifika ve belgelere sahip olup, tüm uzman şoförlerinin gerekli evrakları yasal bir şekilde mevcut seyahat hizmeti sunmaktadır.

Verdiğimiz hizmeti her zaman şu parola ile vermekteyiz; ” Müşterimiz değil Misafirimizsiniz! ”

Sizde Gürses Turizm ile Vip Minibüs Kiralama, Özel Uçak Kiralam, Tekne Kiralama ve Yat Kiralama hizmetlerinden yararlanmak için hemen size özel SEYAHAT DANIŞMA UZMANINIZ ile irtibata geçip yolculuğunu ve kiralamanız ile ilgili ücret bilgisine ulaşabilirsiniz.

Blog Yazıları

Hemen Ara!