fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
Gürses Turizm / Yeni Haberler  / İstanbul’da Tekne ile Gezilecek Yerler

İstanbul’da Tekne ile Gezilecek Yerler

İstanbul, iki kıtayı birleştiren oldukça stratejik konumu, kendine has doğal güzellikleri ve hem tarihi hem de modern havasıyla yılın her ayı sayısız ziyaretçisine kapılarını açan ender şehirlerden bir tanesidir. Marmara Denizi’ni Karadeniz’e bağlayan eşsiz boğazı ile birlikte tekne seyahatine oldukça elverişli bir konumda yer alan İstanbul, şehir trafiğine ve şehrin yoğun temposuna girmek istemeyen kişilere de eşsiz güzelliklerinin keşfedilmesine olanak sağlamaktadır. 

İstanbul’da tekne ile birlikte;

  • Burgaz Ada,
  • Şile,
  • Ağva,
  • Beylikdüzü Marina,
  • Pendik Marina,
  • Çatalca, 
  • Sarıyer ve 
  • Kilyos’a rahatlıkla ulaşabilir ve her bölgenin kendine has tatil alanları ile eğlenceli anlar geçirilebilir.

Farklı Tarzlara Uygun Tekne Seyahati Seçenekleri

İstanbul’da tekne ile gezilecek yerler en genel anlamda şehir merkezi ve sessiz sahil kasabaları olmak üzere 2 ana başlık altında toplanabilmektedir. Şehir merkezi turlarında daha çok İstanbul’un tarihi ve modern dokularını inceleme fırsatı sunan tekneler, sahil kasabaları turlarında ise gerek balıkçıları, gerek temiz ve yüzmeye uygun plajları gerekse de güneşlenmeye uygun sessiz alanları ile tekne turları arasında daha çok tercih edilmektedir.

İstanbul, tekne turlarına geniş imkan sağlamasının yanı sıra su sporları ile ilgilenen kişilerin de buluşturulmasında oldukça önemli bir role sahiptir. Hafta sonları tatil kaçamağı yapmak isterken İstanbul’dan uzaklaşmak istemeyen kişilere sağladığı bu eşsiz fırsat sayesinde de tekne turları İstanbul’un kalbinde yer almaktadır.

Siz ve Sevdiklerinize Özel İstanbul Tekne Turu İçin: Gürses Turizm

Gürses Turizm olarak, Türkiye’nin göz bebeklerinden biri olan İstanbul için düzenlediğimiz tekne kiralama hizmetlerimiz ile müşterilerimizin seyahat anlayışlarına yeni bir bakış açısı getirmekteyiz. Anadolu Yakasından Avrupa Yakasına kadar tüm kıyıları, koyları, sahil şeritlerini, özel mimarileri ve boğazın eşsiz manzarasını müşterilerimizi ile buluştururken aile gezintileri, arkadaş tatilleri veya özel günlerin bu eşsiz deneyim ile taçlandırılmasına öncülük etmekteyiz.

Yasal standartlar ve ilgili mevzuatlar çerçevesinde alanında uzman kadromuz ile birlikte profesyonel bir İstanbul tekne turunu bünyemizde sağlarken, müşteri odaklı çalışma prensibimiz sayesinde de 7 gün 24 saat kesintisiz tekne kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

No Comments

Leave a Reply:

Hemen Ara!