fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
 

Mezuniyet İçin Yat Kiralama

Gürses Turizm / Mezuniyet İçin Yat Kiralama

Mezuniyet İçin Yat Kiralama

Gelecek yıllara güzel bir anı bırakmak, eğitim dönemini keyifli bir şekilde sonlandırmak isteyenler için yat kiralama ilgiyle tercih ediliyor. Çoğu öğrencinin hayali olan yatta mezuniyet partisi, Gürses Turizm ile gerçekleştiriliyor. Mezuniyet partisi için yat kiralama işleminden faydalanabilecek öğrenciler: İlkokul öğrencileri Ortaokul öğrencileri  Lise öğrencileri  Üniversite…

Gelecek yıllara güzel bir anı bırakmak, eğitim dönemini keyifli bir şekilde sonlandırmak isteyenler için yat kiralama ilgiyle tercih ediliyor. Çoğu öğrencinin hayali olan yatta mezuniyet partisi, Gürses Turizm ile gerçekleştiriliyor. Mezuniyet partisi için yat kiralama işleminden faydalanabilecek öğrenciler:

  • İlkokul öğrencileri
  • Ortaokul öğrencileri 
  • Lise öğrencileri 
  • Üniversite öğrencileri

Mezuniyet organizasyonları için yat kiralama, ekibimiz tarafından düzenlenmektedir. Organizasyonda görevli ekibimiz, mezuniyet partisi için planlı ve programlı bir şekilde hareket etmektedir.

Mezuniyet İçin Yat Kiralama Neleri Kapsar?

Mezuniyet için yat kiralamak oldukça kolay. Mezuniyet organizasyonları için yat kiralamak isteyen öğrenci, öğretmen veya veli yerinde gözlem yapabilir. Yat kiralama işlemi öncesinde yatlar ziyaret edilebilir. Gürses Turizm olarak standart özellikteki mezuniyet organizasyonu yaptığımız gibi istek doğrultusunda yeniden mezuniyet partisi planlayabiliyoruz.

Parti, 10 kişilik ya da 30 kişilik organize edilebilir. Yatta mezuniyet partisi düzenlenirken partiye kaç kişinin davet edileceği, partide istenilen müzikler, partinin ikramlıkları, partinin süslemeleri ve dekorasyonu değiştirilebilir. Mezuniyet organizasyonu için yemek menünüzü seçebilir veya kendiniz oluşturabilirsiniz. Mezuniyet pastasını ve yat süslemesini kendiniz belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda organizasyon için görevli özel ekibimizden yardım alabilirsiniz. Mezuniyet için kiralanan yatlarda 18 yaş altına alkol servisi yapılmamaktadır.

Mezuniyet İçin Yat Kiralama Fiyatları

Mezuniyet için kiralanan yatlar farklı fiyat aralığına sahiptir. Özellikle son zamanların en çok tercih edilen mezuniyet organizasyonlarında yat kiralanmaktadır. Yatlar, 4 saatlik süreyle kiralanır ve fiyatlar 4 saat üzerinden belirlenir. Fiyatlar belirlenirken organizasyon içeriğinde her şey dahil tutulmuştur. Yat kiralama işlemlerinde belirlenen fiyatlarda kişi sayısı etkili olmuştur.

Kişi sayısı artış gösterdikçe fiyatlarda da artış görülmektedir. Yat kiralama için gün ve saat müşteri tarafından belirlenmektedir. Yemek menüsü, içecekler, ikramlıklar, süslemeler ve müzik sistemi fiyata dahildir. Profesyonel müzik sisteminin kurulu olduğu yatlarda ek ücretle canlı müzik imkanı sunulmaktadır. Fiyatlara DJ müzikler dahil edilmiştir. Yat kiralama işlemi öncelikle ödenen kaporadan sonra gerçekleştirilir. Kaporanın devamı ise organizasyon tamamlandıktan sonra verilebilir. Gürses Turizm ile farklı kapasitelerdeki yatlar farklı fiyat aralığında kiralanmaktadır.

Hemen Ara!