fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
Gürses Turizm / Tekne Kiralama Rehberi  / Neden Bizden Tekne Kiralamalısınız?

Neden Bizden Tekne Kiralamalısınız?

Tekne kiralama sayesinde farklı organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Doğum günü partisi, yılbaşı kutlaması, evlilik yıldönümü kutlaması, balayı tatili, mezuniyet kutlaması gibi farklı konseptler için tekne kiralanabilir. Özel gün ve davetler için tekne kiralama işlemi saatlik ya da günlük olarak yapılabilir. Gürses Turizm, profesyonel kadro eşliğinde tekne kiralama hizmeti vermektedir. Farklı kapasitelerde tekneler istek doğrultusunda kiralanır. Tekne kiralama işlemi için Gürses Turizm ile anlaşmak birçok avantajı beraberinde getirecektir.

Gürses Turizm İle Tekne Kiralamanın Avantajları

Gürses Turizm, tekne kiralama üzerine tecrübe kazanmış bir firmadır. Profesyonel kadro eşliğinde kiralama hizmeti vermektedir. Herhangi bir nedenle tekne kiralamak isteyenler Gürses Turizm ile istediği tekneyi kiralayabilir. Firmanın müşteriye sağladığı avantajlar:

  • Doğru ve uygun fiyata kiralama hizmeti verilmekte.
  • Tekne içerisinde profesyonel ekip hizmet vermekte.
  • Lezzetli ve farklı menüler hazırlanarak servis edilmekte. 
  • Müşteri odaklı düzenlemeler ve hazırlıklar yapılmakta. 
  • Konforlu ve lüks tekneler kiralanmakta.

Firmada farklı kapasitelerde ve farklı özelliklerde tekneler bulunuyor. Tekneler, konforlu ve lüks olmasıyla beğeni topluyor. Tekne içerisinde kaptan, kaptan yardımcısı ve personel bulunuyor. Profesyonel ekip sayesinde müşteriler için uygun ortam oluşturulur. Tekneler istek doğrultusunda hazırlanır. Bu sayede müşteri veya organizasyon için özel çalışmalar gerçekleştirilir.

Müşteriye Özel Tekne Kiralama Hizmeti

Genellikle özel gün ve davetler için tekne kiralanmaktadır. Aynı zamanda küçük seyahatler, iş yemekleri için de tekne kiralanmaktadır. Kiralama işleminde doğru ve uygun fiyatlar sunulmaktadır. Fiyatlara yemek menüleri, içecekler ve hazırlıklar dahildir. Müşteriler, yemek menüsünü geniş seçenekler arasından seçebilir. Aynı zamanda kendi yemek menüsünü de oluşturabilir. Saatlik ve günlük yapılan kiralama işleminde tüm yiyecek ve içecekler müşteri isteği doğrultusunda belirlenmektedir.

Alınan güvenlik önlemleri sayesinde tekne içerisine herhangi bir müdahale olmamakta, tekne içerisinde çocuklar ve yetişkinler için güvenli ve konforlu ortam oluşturulmaktadır. Tekne kiralama işlemlerinden güvenle faydalanmak, herhangi bir sorunla karşılaşmadan keyifli vakit geçirmek isteyenler Gürses Turizm ile iletişime geçebilir. Gürses Turizm, profesyonel ekiple tekne kiralama hizmeti vermektedir. Çeşitli organizasyonlar ya da seyahatler için tercih edilen tekneler eşsiz ve keyifli vakit geçirme imkanı sunacaktır.

No Comments

Leave a Reply:

Hemen Ara!