fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
Gürses Turizm / Özel Uçak Kiralama

Özel Uçak Kiralama ajansı Gürses Turizm olarak yüzlerce uçak ve operatörlerden oluşan geniş özel uçak filomuz, uçuş ağımız ile size ve bütçenize en uygun özel uçağı veya özel jeti bulabiliriz.

Özel Uçak Kiralama

Özel Uçak Kiralama ajansı Gürses Turizm olarak yüzlerce uçak ve operatörlerden oluşan geniş özel uçak filomuz, uçuş ağımız ile size ve bütçenize en uygun özel uçağı veya özel jeti bulabiliriz.

Bir uçuşunu veya operasyonunu tamamlayan uçağımızın boş dönüş seferini çok daha uygun fiyatlara ve daha makul ücretlerle size kiralayabilir, bulunduğunuz en yakın yerel veya global iş ve havayolu çözüm ortaklarımız ile sizin için en uygun çözümleri üretebiliriz.

Her türlü özel ihtiyaca uygun özel uçaklarımız ile uçuş kısıtlamalarına takılmadan, özgürce seyahat edebilirsiniz. Rezervasyon ekranımızdan ya da aşağıdaki telefonlarımızdan uzman ekibimiz ile hemen uçuşunuzu planlayın.

Gürses Turizm 1978 yılından bu yana Türkiye'de Yurt içi ve Yurt Dışı özel taşımacılık faaliyeti yapan yerli bir Turizm şirketidir.

Özel uçak kiralama süreçlerini rezervasyon formu veya telefon aracılığı bizimle iletişime geçerek planlayabilirsiniz. Sizden kullanılacak uçak, gidilecek rota, ekstra hizmet talepleri gibi detaylar öğrenildikten sonra size ücret hakkında teklif yapıyoruz. Anlaşma sağlanması durumunda tüm süreçleri sizin adınıza bir yönetiyor ve sizi her aşamadan bilgilendiriyoruz.

 

Genel olarak kış mevsiminde ekstra masraf çıkabilir. Bu masraf ”de-icing (buzlanma önleyici işlem)” ücretidir. Uçuş ekibi uygun görüyor ise bu masraf güvenlik açısından mecburidir. Filomuzdaki tüm uçaklarımız ve operatörlerimiz uluslararası kurallara ve otoritelerin koyduğu yükümlülüklere uymaktadır.

 

Gürses Turizm, yüzlerce operatörden ve uçaklardan oluşan uçuş ağıyla, taleplerinize ve bütçenize en uygun uçağı bulabilir. Operasyonunu tamamlamış bir uçuşun boş dönüş bacağını tamamen ya da bazı koltuklarını uygun fiyatlarla kiralamanız mümkündür. Uçak tiplerimiz 5 kişilik piston jetlerden başlayıp 300 kişilik büyük gövde airliner uçaklara kadar değişkenlik göstermektedir. Örneğin, 10 kişilik bir yolcu grubunun kiraladığı orta büyüklükteki bir jet, kişi başı fiyat düşünül

REFERANSLAR

Sıkça Sorulan Sorular

Özel Uçak Kiralama ücretleri ne kadar?

Ücretlendirme, kullanılacak uçak tipi, menzil, uçuş süresi, yolcu sayısı ve ekstra servislere göre belirlenir. Uçuşlar birbirinden farklılık gösterse de, Gürses Turizm binlerce uçak ve operatörden oluşan uçuş ağı sayesinde bütçenize ve isteklerinize en uygun uçuşu bulabilir.

Özel Uçak Kiralamada Paket fiyatın haricinde ekstra ücretle karşılaşır mıyım?

Genellikle kış aylarında ekstra masraf olarak de-icing (buzlanma önleyici işlem) ücreti çıkabilmektedir. Ekip uygun gördüğü takdirde bunun yapılması güvenliğiniz için elzemdir.

Özel Uçak Kiralama Süreç nasıl işliyor?

Rezervasyon ekranından ya da telefonla bizimle iletişime geçtikten sonra, kullanılabilecek uçak, liman, route ve ekstra servis seçenekleri tarafınıza sunulup fiyatlar incelenir. Anlaşma sağlanırsa sözleşme yapılır ve ödeme seçenekleri belirlenir. Bu aşamadan sonrası sizin bilginiz dahilinde olmak üzere bizim işimizdir. Kullanılacak route, ekibin hazırlığı, alınacak izinler, evrakların ve sigortaların kontrolü vb. gibi tüm uçuş planlama ve operasyon süreci Jetsplore tarafından titizlikle takip edilir.

Özel uçaklar güvenli mi?

Uçuş ağımızdaki tüm uçaklar ve operatörler uluslararası kural koyucu otoritelerin yükümlülüklerine harfiyen uymaktadır. Gürses Turizm bu noktada diğer şirketlerinden farklı olarak uçuşa ait belgeleri, sigortaları, uçuş ekiplerinin lisansları vb. gibi gerekli olan evrakların güncelliğini teyit eder.

Özel Uçak Kiralama ile ilgili Nasıl fiyat teklifi alabilirim?

Sitemizin rezervasyon bölümünden yada telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlı özel uçak kiralayabilir miyim?

Gürses Turizm, binlerce uçak ve operatörden oluşan uçuş ağıyla, isteklerinize ve bütçenize tam olarak uygun uçağı bulabilir. Operasyonunu tamamlamış bir uçuşun boş dönüş bacağını tamamen ya da bazı koltuklarını uygun fiyatlarla kiralamanız mümkündür. Uçak tiplerimiz 5 kişilik piston jetlerden başlayıp 300 kişilik büyük gövde airliner uçaklara kadar değişkenlik göstermektedir. Örneğin, 10 kişilik bir yolcu grubunun kiraladığı orta büyüklükteki bir jet, kişi başı fiyat düşünüldüğünde tarifeli business uçak biletlerine yakındır.
sizi-arayalim

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

Vip Minibüs Kiralamak için Form doldurun yada Bizle İletişime Geçin!

    Son Blog Yazıları

    Hemen Ara!