fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
Gürses Turizm / Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer firması Gürses Turizm ile yüzlerce filomuz ile size ve bütçenize en uygun vip transfer hizmetini bulabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer hizmetini Gürses Turizm olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile İstanbul’un tüm ilçeleri ve semteleri arasında (Özellikle Sabiha Gökçen Havalimanı ile Hoteller Arası Transfer) hizmetinde Türkiye’nin öncü firmalarından olmanın tecrübesini sizlere yaşatıyoruz.

Havaalanı ile Hotelleri arasında yaptığımız transferlerde iş adamlarına, müşterisi gelecek olan firmalara, misafir karşılama hizmeti ve vip hizmet isteyen değerli müşterilerimize en ekonomik, en konforlu ve en lüks hizmeti sunuyoruz.

Hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar arasında en büyük tecrübelerimizin yer aldığı Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer; Özel Şoförlü ve hostesli vip arabalarımız ile siz değerli müşterilerimizin, misafirlerini Havalimanında karşılıyor, hotellerine ulaştırıyoruz. Fuar dönemlerinde misafirlerinizi fuar alanından hotellerine, hotellerden İstanbul turlarına kadar tüm hizmeti sağlıyoruz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer hizmetleri ile müşterilerinizi ve misafirlerinizi Ekonomik, Konforlu ve Güvenli bir şekilde karşılıyor ve transfer ediyoruz.

Hizmetlerimiz

 

 1. Özel şoförlü ve hostesli vip araçlarımız ile havaalanı-otel transferleri İstanbul Sabiha Gökçen Airport Transfer
 2. Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer
 3. Yabancı dil bilen şöför ve hostesler
 4. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (İstanbul Sabiha Gökçen International Airport) karşılama ve yolcu etme (yabancı dil bilen personel ile)
 5. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Yolcu Karşılama
 6. Yabancı dil bilen şöförlerimiz ve hosteslerimiz ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (IST) (İstanbul SAbiha Gökçen Airport) karşılama ve yolcu etme hizmeti, lüks Mercedes Sprinter vip araçlarımız ile birlikte ücretsiz olarak sunulmaktadır. Araçlarımızda seyahat ederken ilave eskort ve özel güvenlik görevlisi hizmeti de alabilirsiniz.
 7. Mercedes Vito Minibüs Kiralama
 8. Mercedes Sprinter Minibüs Kiralama
 9. Vip Mercedes Vito Minibüs Kiralama
 10. Vip Mercedes Sprinter Minibüs Kiralama
 11. Sürücü ve Hostesli Vip Mercedes Sprinter Minibüs Kiralama

REFERANSLAR

sizi-arayalim

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

Vip Minibüs Kiralamak için Form doldurun yada Bizle İletişime Geçin!

  Son Blog Yazıları

  Hemen Ara!