fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
Gürses Turizm / Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama hizmetli ile Lüks kategoride kiralanacak araçlarda istekler konuma göre belirlenir. Gürses Turizm bu konuda 30 yıllık tecrübesi ile, eğitimli ingilizce bilen sertifikalı özel şoförleri ile 7/24 hizmet vermektedir. Bu kategoride alınacak olan hizmet tamamen özel isteklere göre şekillendiğinden ötürü müşterilerimizi dinliyor ve onlara uygun hizmet üretiyoruz.

Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama hizmetli ile Lüks kategoride kiralanacak araçlarda istekler konuma göre belirlenir. Gürses Turizm bu konuda 30 yıllık tecrübesi ile, eğitimli İngilizce bilen sertifikalı özel şoförleri ile 7/24 hizmet vermektedir. Bu kategoride alınacak olan hizmet tamamen özel isteklere göre şekillendiğinden ötürü müşterilerimizi dinliyor ve onlara uygun hizmet üretiyoruz.

Özel gecelerde, etkinliklerde herhangi bir park sorunu veya alkollü araç kullanam sıkıntısı çekmeden gönül rahatlığı ile eğlenmek istemez misiniz? Akşamları dışarı çıktığınızda eve nasıl dönerim derdini yaşamadan dilediğiniz gibi bir gece geçirmek istemez misiniz? Bizde tam olarak sizin bu ihtiyaçlarınızı yaşarken size konforlu ve güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Özel Şoförlü Araç Kiralama hizmetimiz ile, programınızı bize bildirmeniz yeterli. Aynı gün içerisinde 50 yakın filomuzdan size uygun aracı tahsis edip, size özel şoförünüz ile dilediğiniz yere dilediğiniz saate kadar hizmet alabilirsiniz.

Gürses Turizm 1978 yılından bu yana Türkiye'de Yurt içi ve Yurt Dışı özel taşımacılık faaliyeti yapan yerli bir Turizm şirketidir. Gürses Turizm farkı ile Lüks araçlarımız hizmetinizde. Özel Şoförlü Vip Minibüs Kiralama hizmeti ile siz değerli misafirlerimize en uygun fiyatlara en konforlu hizmeti vermekteyiz.

Araçlarımız:

 

  1. Mercedez Benz Vito (2017-2018) Vip,
  2. Mercedez Benz Viano (2017-2018) Vip,
  3. Mercedez Benz S 350,
  4. Volkswagen Transporter,
  5. Volkswagen Caravelle gibi araçlarımız

REFERANSLAR

sizi-arayalim

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

Vip Minibüs Kiralamak için Form doldurun yada Bizle İletişime Geçin!

    Son Blog Yazıları

    Hemen Ara!