fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
 

Tekne Kiralama

Gürses Turizm / Tekne Kiralama

Tekne Kiralama

20 Kişiden 500 kişiye kadar her türlü bütçeye uygun ister yemekli, ister yemeksiz tekne kiralama alternatif seçenekleri, tekne kiralama fiyatları ve organizasyon detaylarını inceleyin.

Tekne Kiralama

Tekne Kiralama Şirketi Gürses Turizm ve Yatçılık olarak 1978 yılından bugüne kadar yurt içi ve yurt dışından gelen tüm misafirlerimize boğazın güzellerini görmesinde eşlik ediyoruz.

Sizde Gürses Turizm ile tekne kiralayarak boğazın en güzel yalılarını, en güzel kıyılarını yakından görebilir, asya ve avrupayı birbirine bağlayan eşsiz boğazı harika bir seyir ile gezebilirsiniz.

İster Avrupa Yakası, ister Anadolu Yakasında olun, tekne kiralama ajansı Gürses Turizm ile boğazın en güzel tekneleri ile 7/24 tekne kiralama yapabilirsiniz. İster 20 kişilik olun ister 50 kişilik olsun, farklı ebatlarda farklı özelliklerde dilediğiniz konseptte teknelerimiz ile istediğiniz organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne kiralama fiyatları 4 saatlik yemeksiz tur programları üzerinden hesaplanmıştır. Tekne kiralama fiyatlarına limitsiz çay, kahve, su ikramları dahildir. Yemek menüler tekne kiralama fiyatına dahil edilmiştir. Hafta içi, Hafta sonu ayrıca fiyatlandırılır. Yazılı olan fiyatlar haricinde ek ödemeler yoktur. Kurumsal tekne kiralama’da +KDV fiyatlara sonradan ilave edilir. Tercih yapılacak kiralık davet tekneleri katılımcı sayısının en fazla 1 katı büyüklüğünde olmalıdır.

Müşterilerimiz yat kiralama hizmetlerinde isterlerse yiyeceklerini ve içecek hizmetlerini dışardan getirerek kendileri temin edebilirler bu temin ettikleri yiyecek ve içecekleri ekibimiz ücretsiz servis edecektir. Gürses Turizm resmi TURSAB ve Denizcilik Belgesi mevcut olan yasal bir turizm şirketidir. Teknelerimizde 18 yaş ve altındaki misafirlerimize alkollü içecek servisi yapılmaz ve hiçbir şekilde dışarıdan temin edilmesine izin verilemez.

Tekne Fiyatları Tablosu

TeknelerPazartesi - Perşembe FiyatıCuma - Pazar FiyatıCumartesi Fiyat
Eko Tekne-1
45 Kişi Kokteyl - 36 Kişi Yemekli
4000 TL5000 TL6000 TL
Eko Tekne-2
180 Kişi Kokteyl - 150 Kişi Yemekli
4000 TL5000 TL6000 TL
Eko Tekne-3
180 Kişi Kokteyl - 150 Kişi Yemekli
3500 TL
5000 TL
6000 TL

Tekne Yemek Menüsü ve Fiyatları

Tekne Yemek menüleri alkol içermemektedir. Tekne Müşterileri isterse alkollü içecek servisini kendisi karşılayabilirler. Alkollü menü fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.
MenüMenü Fiyatları
Et Menü80 TL (Kişi Başı)
Balık Menü80 TL (Kişi Başı)
Kokteyl Menü50 TL (Kişi Başı)
Kahvaltı Menü70 TL (Kişi Başı)

İskele Başlangıç ve Bitiş Noktaları

Başlangıç İskelesiBitiş İskelesi
İstinye İskelesiBeykoz İskelesi
Kabataş İskelesiBeylerbeyi İskelesi
Karaköy İskelesiÜsküdar İskelesi

    DİĞER TEKNELERİMİZ

    Hizmet verdiğimiz teknelerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

    Hemen Ara!