Tekne Kiralama.

Tekne Kiralama İstanbul Boğazı. İstanbul, Dünyanın başkenti. Her yıl milyonlarca turistin sadece boğaz manzarasını görmek için Türkiye’ye geldiğini biliyor muydunuz? Peki siz bu boğazı tekne kiralama yaparak yakından gördünüz mü?

Gürses Turizm ve Yatçılık olarak 1978 yılından bugüne kadar yurt içi ve yurt dışından gelen tüm misafirlerimize boğazın güzellerini görmesinde eşlik ediyoruz.

Sizde Gürses Turizm ile tekne kiralayarak boğazın en güzel yalılarını, en güzel kıyılarını yakından görebilir, asya ve avrupayı birbirine bağlayan eşsiz boğazı harika bir seyir ile gezebilirsiniz.

Tekne Kiralama
Tekne Kiralama

İster Avrupa Yakası, ister Anadolu Yakasında olun, tekne kiralama ajansı Gürses Turizm ile boğazın en güzel tekneleri ile 7/24 tekne kiralama yapabilirsiniz. İster 2 kişilik olun ister 30 kişilik olsun, farklı ebatlarda farklı özelliklerde dilediğiniz konseptte teknelerimiz ile istediğiniz organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Panaromik Boğaz Turu, Özel Tekne Turu ile Adalar Turu, Teknede Evlenme Teklifi, Teknede Doğum Günü Kutlama ve diğer tüm özel etkinliklerinize ev sahipliği yapabiliriz.

İstanbul Tekne kiralama ve yat kiralama şirketi Gürses Turizm Yatçılık olarak uzman mürettebatımızdan oluşan profesyonel ekibimiz ve lüks yatlarımız ile size en uygun ücretler karşılığında 12 ay boyunca kesintisiz olarak kiralayabilme imkanı sunmaktadır.