fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
Gürses Turizm / Vip Minibüs Kiralama

Vip Minibüs Kiralama şirketi olan Gürses Turizm A.Ş. 1978 yılından beri Turizm sektöründe faaliyet göstermektedir. Vip araçları ile gerek havalimanı transferleri, gerek özel misafirleriniz ve gerekse kurumsal firmaların taşımacılığını yapmaktadır.

Vip Minibüs Kiralama

Vip Minibüs Kiralama şirketi olan Gürses Turizm A.Ş. 1978 yılından beri Turizm sektöründe faaliyet göstermektedir. Vip araçları ile gerek havalimanı transferleri, gerek özel misafirleriniz ve gerekse kurumsal firmaların taşımacılığını yapmaktadır.

Gürses Turizm; Vip Minibüs Kiralama şirketi olarak kendine misyonu müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Bu nedende müşterilerin isteklerine özel araçlar ile taşımacılık yapmaktadır. Araçlarımızın hepsi son model araçlar olup, periyodik muayeneleri yetkili servislerde yapılmaktadır.

Eğitimli uzman şoförleri ile özel şoförlük hizmeti veren firmamızın tüm çalışan ekibi İngilizce eğitime sahip olup sizlere yolculuğunuzda rehberlik yaparken her hangi bir sorunda size direk yardımcı olabilecek donanımdadır.

Kiralamamız Özel Şoförlerimiz ile olup belirttiğiniz tarih ve saatte, belirttiğiniz konuma aracınızı gönderiyoruz. Sizlerden önceden aldığımız güzergaha göre sizleri güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmenize gayret gösteriyoruz.

Gürses Turizm 1978 yılından bu yana Türkiye’de Yurt içi ve Yurt Dışı taşımacılık firması yerli bir Turizm şirketidir.

Vip Minibüs Kiralama şirketimiz 1978 yılından beri bugüne kadar yapılan seyahatlerin güvenli, ekonomik ve en konforlu bir şekilde yapılması için hizmet vermektedir. Bizlerle yapacağınız yolculuklarda her koltukta oturan misafirlerimizin yasa gereği özel sigorta kapsamındadır. Şirketimiz tüm ulaşım hizmetlerini yasal çerçevede yapmakta olup, şoförlerimiz ilgili belediye ve yasanın zorunlu kıldığı sertifika ve belgelere sahiptir. Ayrıca tüm araçlarımız yolculuk sonrası profesyonel temizlik firmaları tarafından dezenfekte edilerek temizlenmektedir. Bizler için yolculuğunuz boyunca müşterimiz değil misafirimiz olduğunuzu unutmayın. Sizde kiralama şirketimizle hemen irtibata geçip, gideceğiniz mesafe, zaman ve fiyat ile ilgili YOLCULUK DANIŞMANINIZ ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Vip Minibüs Kiralama Fiyatları

Gürses Turizm Vip Minibüs Kiralama olarak müşterilerimize özel olarak belirlediği en kaliteli hizmeti en uygun vip minibüs kiralama fiyatları ile kaliteli hizmet anlayışı ile sunmaktadır. Taşımacılık sektörün önemli kuruluşlarından olan Gürses Turizm, her yıl yenilemekte olduğu araç filosunu sizlere sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Bunun yanında en uygun fiyatlar ile cebinizin de dostu olan firmamız kurumsal hizmetin kapılarını sizlere sonuna kadar açmıştır.
Özel Tasarım Vip Minibüsler

Gürses Turizm filosunda bulundurduğu tüm araçları sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda özel dizayn ettirilmiş olup, özel kaskosu ve D2 belgesine sahiptir.

1Milyon+ Mutlu Müşterinin Tercihi

Gürses Turizm 1978 yılıdan bugüne kadar 1 Milyon + fazla mutlu müşteri taşımacılığı gerçekleştirmiş, uluslararası bir turizm şirketidir.

Güvenli ve Sigortalı Transfer

Gürses Turizm filosunda bulundurduğu tüm araçları ve yolculuk yapan tüm misafirlerimiz sigortalı olarak seyahatlerini gerçekleştirmektedir.

REFERANSLAR

Sıkça Sorulan Sorular

Vip Minibüs Kiralamak Güvenli midir?

Evet Gürses Turizm ile Vip Minibüs Kiralamak güvenlidir. Firmamız 1978 yılından beri taşımacılık ve transfer hizmetleri vermektedir.

İngilizce bilen şoförleriniz var mıdır?

Evet Gürses Turizm bünyesinde bulunan şoförlerin İngilizce bilgisi vardır.

Arapça bilen şoförleriniz var mıdır?

Evet Gürses Turizm bünyesinde bulunan şoförlerin Arapça bilgisi vardır.

Vip Minibüs Kiralama Fiyatları Nedir?

Vip Minibüs Kiralama fiyatları, saatlik, günlük ve haftalık olarak gidilecek kilometreye göre değişkenlik gösterir. Bu hizmette size özel bir şoför tahsis edilir.
sizi-arayalim

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

Vip Minibüs Kiralamak için Form doldurun yada Bizle İletişime Geçin!

    Son Blog Yazıları

    Hemen Ara!