fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
 

Vip Minibüs Kiralama

Gürses Turizm / Vip Minibüs Kiralama
7/24 Saat

Vip Minibüs Kiralama

Vip Minibüs Kiralama Şirketi Gürses Turizm 1978 yılından bu yana Türkiye’de Yurt içi ve Yurt Dışı taşımacılık firması yerli bir Turizm şirketidir.

Vip Minibüs Kiralama şirketi olan Gürses Turizm A.Ş. 1978 yılından beri Turizm sektöründe faaliyet göstermektedir. Vip araçları ile gerek havalimanı transferleri, gerek özel misafirleriniz ve gerekse kurumsal firmaların taşımacılığını yapmaktadır.

Gürses Turizm; Vip Minibüs Kiralama şirketi olarak kendine misyonu müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Bu nedende müşterilerin isteklerine özel araçlar ile taşımacılık yapmaktadır. Araçlarımızın hepsi son model araçlar olup, periyodik muayeneleri yetkili servislerde yapılmaktadır.

Eğitimli uzman şoförleri ile özel şoförlük hizmeti veren firmamızın tüm çalışan ekibi İngilizce eğitime sahip olup sizlere yolculuğunuzda rehberlik yaparken her hangi bir sorunda size direk yardımcı olabilecek donanımdadır.

Kiralamamız Özel Şoförlerimiz ile olup belirttiğiniz tarih ve saatte, belirttiğiniz konuma aracınızı gönderiyoruz. Sizlerden önceden aldığımız güzergaha göre sizleri güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmenize gayret gösteriyoruz.

Gürses Turizm 1978 yılından bu yana Türkiye’de Yurt içi ve Yurt Dışı taşımacılık firması yerli bir Turizm şirketidir.

Vip Minibüs Kiralama şirketimiz 1978 yılından beri bugüne kadar yapılan seyahatlerin güvenli, ekonomik ve en konforlu bir şekilde yapılması için hizmet vermektedir. Bizlerle yapacağınız yolculuklarda her koltukta oturan misafirlerimizin yasa gereği özel sigorta kapsamındadır. Şirketimiz tüm ulaşım hizmetlerini yasal çerçevede yapmakta olup, şoförlerimiz ilgili belediye ve yasanın zorunlu kıldığı sertifika ve belgelere sahiptir. Bizler için yolculuğunuz boyunca müşterimiz değil misafirimiz olduğunuzu unutmayın. Sizde kiralama şirketimizle hemen irtibata geçip, gideceğiniz mesafe, zaman ve fiyat ile ilgili YOLCULUK DANIŞMANINIZ ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!