fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
Gürses Turizm / Yeni Haberler  / Vip Minibüs Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Hususlar

Vip Minibüs Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Hususlar

Vip Minibüs Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Hususlar

Lüks aracınız, yedi kişiye kadar grup taşımacılığı için şoförlüdür. Üst sınıf sınıf, maksimum yolcu ve bagaj kapasitesi ile konfor derecesini birleştirir. (Örneğin, bir Mercedes Benz V Sınıfı 2017 Extralong Luxury Line 4 – 7 koltuklu dört çeker sürücü). Bu model, 7 kişi + 1 sürücüyü taşıyabilir ve Mercedes Viano’nun ardılısıdır. Ailenizle bir kayıkla buluşmak planlamaktasınız ve geziniz sırasında lüks ya da bol bagaj olmadan gitmek istemezsiniz.

Yani rezervasyonunuzu 7 kişilik bir oturma için yapın!

Kitzbühel, Ischgl ve Saint Anton gibi birçok kayak yapma mahallede havaalanı yoktur, bu da daha büyük bir bacağın araba ile kaplanması gelir. Ancak, Alışverişin Birinci Sınıf Uçuş konforu olmadan gitmek istemezsiniz. Bu sayede Vip Minibüs Kiralama vanlarimizden başka yer alan ve lüks transferin tadını istediğiniz yer ve kayak alanlarına çıkarın. Misafirleriniz, müşterileriniz ve iş ortaklarınız için bu maliyet hizmetini kiralayabilirsiniz. Yetkili lojistik uzmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Resimlerin yanı sıra belirli özellikleri içeren bir liste bulacaksınız.

Vip minibüs kiralama firması seçerken dikkat etmeniz gerekenlerden biri de firmanın güvenilir olup olmadı. Gürses Turizm 1978 yılından beri taşımacılık ve turizm işi ile bağlantılı güven vermektedir. Bilgimizin yolculuğunda rahat etmeleri için onun hakkında bilgi.

 

No Comments

Leave a Reply:

Hemen Ara!