Vip Trasfer.

Gürses Turizm; Vip Minibüs Kiralama, Özel Şoförlü Araç Kiralama, Düğün Arabası Kiralama, Kurumsal Vip Transfer, Atatürk Havalimanı Transfer, Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer gibi hizmetler başlığı altında müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamız filosunda bulunan tüm araçlar 2017 ve 2018 model olup, tüm araçlarımız iç dizaynları vip kategorisine uygun olarak düzenlenmiştir. Kendinizi içerisinde özel hissedeceğiniz araçlarımız, uzman sertifikalı şoförlerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Tüm kiralamalarımız Özel Şoförlü olarak tahsis edilmektedir. Şoförsüz herhangi bir araç kiralama hizmetimiz bulunmamaktadır.

Sizlerde kiralamak istediğiniz hizmetinizi bizimle iletişime geçip, sizin için özel YOLCULUK DANIŞMANINIZ ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz. Yapacağınız kiralama hizmetleri sonrası sizin tarafınıza müşteri temsilcilerimiz tarafından memnuniyet anketi oluşturmak amacı ile hizmetimizi derecelendirmek için aranarak sizlerden hizmetlerimizi değerlendirmelerinizi rica ediyoruz. Böylelikle müşterilerimizin taleplerini toplayarak ona göre düzenlemeler getirerek sizler için daha ideal bir hizmet vermek için çalışıyoruz.