fbpx

+90 543 813 9313

Hergün 08.00 - 23.00

Top
 

Yat Kiralama

Gürses Turizm / Yat Kiralama

Yat Kiralama

15 Kişiden 45 kişiye kadar her türlü bütçeye uygun ister yemekli, ister yemeksiz yat kiralama alternatif seçenekleri, yat kiralama fiyatları ve organizasyon detaylarını inceleyin.

Yat Kiralama

Yat Kiralama Şirketi Gürses Turizm ve Yatçılık olarak 1978 yılından bugüne kadar yurt içi ve yurt dışından gelen tüm misafirlerimize boğazın güzellerini görmesinde eşlik ediyoruz.

Sizde Gürses Turizm ile yat kiralayarak boğazın en güzel yalılarını, en güzel kıyılarını yakından görebilir, asya ve avrupayı birbirine bağlayan eşsiz boğazı harika bir seyir ile gezebilirsiniz.

İster Avrupa Yakası, ister Anadolu Yakasında olun, yat kiralama ajansı Gürses Turizm ile boğazın en güzel tekneleri ile 7/24 yat kiralama yapabilirsiniz. İster 20 kişilik olun ister 50 kişilik olsun, farklı ebatlarda farklı özelliklerde dilediğiniz konseptte yatlarımız ile istediğiniz organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Yat Kiralama ile Eşsiz Bir Deneyim Yaşayabilirsiniz

Denizde, hele de İstanbul Boğazında zaman geçirmek eşsiz bir eğlence. Üstelik bunu güzel bir yat ile yapmak denizin ve boğazın tadını bambaşka hale taşıyor. Yat kiralama hizmetlerinden yararlanarak 2 kişiden 45 kişiye kadar ekonomik, lüks, mega sınıf kiralık yatlar tercih edebiliyorsunuz. İster kişilere özel ister gruplara özel kiralama yapabiliyor, sadece size özel alanda organizasyonlar düzenleyebiliyorsunuz.

Profesyonel Yat Kiralama Şirketi

Gürses Turizm firması yarım asrı aşkın süredir sektöründe faaliyet gösteriyor. Üstelik Türkiye’nin ilk özel taşımacılık turizm firması unvanını taşıyor. Pek çok farklı hizmeti ile birlikte yat kiralama alanında hem Türkiye’de hem de dünyanın farklı yerlerinde hizmet veriyor.

Firma yat kiralama konusunda çeşitli yatlara sahip. Yatlarının her birisi özel tasarım ve son derece konforlu, donanımlı, gösterişli olmalarıyla dikkat çekiyor. Kiralama hizmetlerini minimum 2 saat ile sınırlı tutuyorlar ve kiralama fiyatlarını da 2 saat üzerinden veriyorlar. Yatlarından birisi yemekli 14 kişi, kokteylli 20 kişi kapasitede bulunuyor. Bir diğeri 14 kişilikken sonuncusu yemekli 36 kişi, kokteylli 45 kişi kapasiteli hizmet veriyor. Dolayısıyla 2 kişiden 45 kişiye kadar kiralama olanağı sunuyorlar.

Gürses Turizm firmasının yat kiralama süreleri saatlik, günlük, haftalık olarak değişiyor. Bu sayede her ne kadar denizde zaman geçirmek istiyorsanız ya da ne kadar sürelik bir organizasyon düşünüyorsanız ihtiyaçlarınıza çözüm bulabiliyorsunuz. Yat kiralama fiyatları açısından da yata göre ve kiralama süresine göre fiyat değişse de her birisi oldukça makul bulunuyor.

Yat Kiralamanın Avantajları

Yat kiralama hizmetleri tercihe göre yemekli, yemeksiz, kahvaltılı, ikramlı, kokteyl gibi seçeneklerde yapılabiliyor. Dilerseniz yiyecek içecek ikramınızı kendiniz ayarlayabiliyor dilerseniz kiralama şirketinden isteyebiliyorsunuz.

Üstelik yat kiralama sadece yaz aylarına özgü değil. Çünkü kış aylarında yatların açık olan kısımları kapatılabiliyor ve bu sayede dört mevsim boyunca kiralama hizmeti yapılarak organizasyonlar düzenlenebiliyor. Modern ses sistemleriyle donatılmış yatlarda ister canlı müzik eşliğinde eğlenebiliyor isterseniz cd, flash bellek bluetooth bağlantılarıyla müzik sistemini kullanabiliyorsunuz. Farklı yerlerden binip farklı yerlerde iniş yapabiliyor, kaliteli, güvenilir ve uzman bir şirketten kiralayacağınız yatta çok daha fazla ayrıcalığa sahip olabiliyorsunuz.

Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama fiyatları 4 saatlik yemeksiz tur programları üzerinden hesaplanmıştır. Yat kiralama fiyatlarına limitsiz çay, kahve, su ikramları dahildir. Yemek menüler tekne kiralama fiyatına dahil edilmiştir. Hafta içi, Hafta sonu ayrıca fiyatlandırılır. Yazılı olan fiyatlar haricinde ek ödemeler yoktur. Kurumsal yat kiralama’da +KDV fiyatlara sonradan ilave edilir. Tercih yapılacak kiralık davet tekneleri katılımcı sayısının en fazla 1 katı büyüklüğünde olmalıdır.

Müşterilerimiz yat kiralama hizmetlerinde isterlerse yiyeceklerini ve içecek hizmetlerini dışardan getirerek kendileri temin edebilirler bu temin ettikleri yiyecek ve içecekleri ekibimiz ücretsiz servis edecektir. Gürses Turizm resmi TURSAB ve Denizcilik Belgesi mevcut olan yasal bir turizm şirketidir. Teknelerimizde 18 yaş ve altındaki misafirlerimize alkollü içecek servisi yapılmaz ve hiçbir şekilde dışarıdan temin edilmesine izin verilemez.

Yat Kiralama Fiyatları Tablosu

Yatlar2 Saatlik Fiyat3 Saatlik Fiyat4 Saatlik Fiyat5 Saatlik Fiyat
Mega Lüks Yat-1
45 Kişi Kokteyl - 36 Kişi Yemekli
3000 TL4000 TL5000 TL6000 TL
Lüks Yat-1
20 Kişi Kokteyl - 14 Kişi Yemekli
1300 TL1950 TL2600 TL3200 TL
Lüks Yat-1
20 Kişi Kokteyl - 14 Kişi Yemekli
1300 TL1950 TL2600 TL3200 TL

Tekne Yemek Menüsü ve Fiyatları

Tekne Yemek menüleri alkol içermemektedir. Tekne Müşterileri isterse alkollü içecek servisini kendisi karşılayabilirler. Alkollü menü fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.
MenüMenü Fiyatları
Et Menü80 TL (Kişi Başı)
Balık Menü80 TL (Kişi Başı)
Kokteyl Menü50 TL (Kişi Başı)
Kahvaltı Menü70 TL (Kişi Başı)

İskele Başlangıç ve Bitiş Noktaları

Başlangıç İskelesiBitiş İskelesi
İstinye İskelesiBeykoz İskelesi
Kabataş İskelesiBeylerbeyi İskelesi
Karaköy İskelesiÜsküdar İskelesi

    DİĞER YATLARIMIZ

    Hizmet verdiğimiz yatlarımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

    Hemen Ara!